Gardone Lavanta, Beyaz Sabun ve Relax Kokulu Esansiyel Uçucu Yağ 10 ml (3'lü Set)

BİZİMLE
GÜVENDESİNİZ
Sitemiz üzerinden sizlere sunulan tüm ürünler Türkiye'deki yetkili ithalatçı ve üretici firmaların Garantisi Altındadır. Siparişleriniz Uzman ekibimiz tarafından test ve kontrol edilerek gönderilir.
En geç 26 Mart Pazar günü kargoya verilir.
 • Sipariş yoğunluğu veya Kargo Firmalarının kota uyguladığı dönemlerde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.
  2.500,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde
  KARGO BEDAVA!
  Ürün Bilgileri

  Gardone Lavanta, Beyaz Sabun ve Relax Kokulu Esansiyel Uçucu Yağ 10 ml (3'lü Set)


  Gardone Uçucu Yağların Faydaları:
  • Genellikle stresi azaltmak,
  • Ruh halini iyileştirmek,
  • Baş ağrıları ve migren ağrılarını hafifletmek,
  • Daha iyi bir gece uykusu çekmek,
  • Mide bulantısını bastırmak,
  • Böcekleri kovmak için kullanılır.
  • Uçucu yağların çoğu antiseptik özelliklere de sahiptir.
  • SLES, SLS, sülfat, paraben, sentetik boya ve koruyucu İçermez.
  • Vegan kullanım için uygundur.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Esansiyel yağlar, hayatınızı doğal bir şekilde iyileştirmenize yardımcı olacak inanılmaz bir kaynaktır. Bu yağları kullanmanızı tavsiye ettiğimiz diğer bir yol, ev içi kullanım içindir. Uçucu yağınız evde temizlik ve diğer kullanımlar için de harika bir seçenek olabilir. Sevdiğiniz bazı yağları, uygun oranlarda ve doğru ürünlerle karıştırarak kendinize özel doğal temizlik çözümleri oluşturabilirsiniz.

  - Bu karışımlar banyodan mutfağa evinizin tüm alanlarını temizlemenize yardımcı olmak için doğal ve alternatif çözümler sunar.
  - Yaşam alanınızda kullanacağınız tarifler sadece temizlikle sınırlı değildir. Yeni yıkanmış çamaşırlarınızın doğal ve hoş kokuya sahip olmasını sağlayabilir, veya dolabınıza ya da çekmecelerinize kaldırmış olduğunuz kıyafet ve eşyalarınız için de aynı uygulamayı yapabilirsiniz.
  - Birçok uçucu yağ kullanıcısı, sinek ve böceklerin yaşam alanlarınızdan uzaklaştırılması için de uçucu yağ kullanır.
  - Özellikle lavanta, okaliptüs ve nane yağı gibi uçucu yağlar, bulunduğunuz ortamda sineklerin ve böceklerin uzaklaştırılması ve daha konforlu yaşam alanlarına sahip olmak için harika çözümler sunabilir.
  • Kutu içesinde bir adet 10ml buhurdanlık yağı vardır. Buhurdanlığın üst haznesine veya difizöre, ortamın büyüklüğüne göre istediğiniz miktarda damlatabilirsiniz. Daha yavaş tepkimeye girmesini istiyorsanız, üst hazneye biraz su ekleyebilirsiniz.
  • Ürünlerimiz ( 10ml - 0.33 oz ) amber şişelerde hazırlanmaktır.
  • Buhurdanlık kullanımı için uygundur.

  Gardone Uçucu Yağ kullanımı:

  SOLUMA
  • Uçucu yağ bir buhar kabı, difüzör veya sprey kullanılarak havaya karıştırılır. Örnek olarak; bir buhar banyosunda solunabilir.
  • Hoş bir koku vermenin yanı sıra, aromaterapi yağları solunum dezenfeksiyonu,  dekonjestan  ve psikolojik faydalar sağlayabilir.
  • Uçucu yağların solunması, beynin burun ve beyin de dahil olmak üzere kokuya bağlı kısmı olan koku alma sistemini uyarır.
  • Uçucu yağ solunduğunda, burun veya ağıza giren aromatik molekül parçaları iki yoldan vücudumuz girer;
  1) Akciğerlerimize ve
  2) Beynin limbik sistemine


  SOLUMA YÖNTEMLERİ

  Elektrikli Difüzör
  Bir elektrikli difüzör etkileyici kokular oluşturmak ve odada bunları yaymak keyif verecektir. Bu dağıtıcılar havada temel yağları dağıtmak için en etkili yoldur. Akciğer, kan ve beyni etkileyen hastalıkların yanı sıra duygusal ve zihinsel sağlık için önerilirler. Bir difüzör, yağları ince bir sise dönüştürebilir, bu da aromanın solunmasını kolaylaştırır.

  Buhurdanlık (Brulör)
  Altına mum (doğal balmumu tercih edilmeli) yerleştirilen buhurdanlığın üst kısmına bir miktar suya birkaç damla uçucu yağ damlatılarak kullanılır. Bu yöntem, uçucu yağın kokusundan ve terapatik etkisinden faydalanmanın en kolay yoludur.

  Buhar soluma
  Buhar soluma yaygın olarak soğuk algınlığı ve grip gibi solunum yolu hastalıklarının tedavisi ile ilişkilidir. Bir kase sıcak suya yaklaşık 10 damla Okaliptüs, Nane veya Çam uçucu yağı ekleyin, sonra kasenin üzerine yaslanın ve nefes alırken başınızı yaklaşık on dakika boyunca bir havluyla örtün.

  Mistler ve Spreyler
  Evinizdeki veya ofisinizdeki havayı hızlı bir şekilde arındırmak ve serinletmek istiyorsanız, Aromaterapi hava spreyi yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, önce bir sprey şişesini damıtılmış suyla doldurun. Ardından, her bir ons su için istediğiniz uçucu yağı 5-10 damla ekleyin. İyice çalkalayın ve odanın etrafına gereken sıklıkla püskürterek kullanın. Her yeni spreyden önce iyice çalkalamayı unutmayın!

  Aromatik Banyo
  Banyo yapmak zevkli, son derece dinlendirici olabilir ve banyo suyunuza uçucu yağlar eklemek faydaları on kat artırabilir. Bu keyfi banyo suyuna 5-6 damla uçucu yağ (veya karışım)ekleyerek başlayın. Uçucu yağlarla banyonuzda hoş kokulu bir ortam oluştururken, uçucu yağlar cilt gözeneklerine girer ve yorgun kaslarınızı gevşetir.

  El veya ayak banyosu
  Bir kap ılık suya 10 damla uçucu yağ ekleyin. El ve ayak banyosu, cilt enfeksiyonlarını, artriti veya zayıf dolaşımı tedavi etmek için kullanışlıdır.

  Aromaterapi Mumları
  Mumlar güzel bir atmosferi oluşturmak, ambiyansı iyileştirmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. Vücudunuza ve duygularınıza olumlu bir etki sağlarken, harika bir iyileştirme sağlamak için evinizin veya ofisinizin herhangi bir odasında kullanılabilirler. Buradaki önemli olan nokta, uyandırmak istediğiniz duygu ve / veya duyuya uygun kokuyu seçmektir.

  Doğal Parfüm
  Kendi parfüm bazınıza uçucu yağlar eklemek, kimyasallarla dolu markalı bir parfüm almaktan çok daha avantajlıdır.

  Gardone Uçucu Yağlarını Aromatik Olarak Kullanmanın Diğer Yolları:
  - Uçucu yağları kullanmanın en hızlı ve en basit yöntemi. Uçucu yağlar doğrudan şişeden solunabilir Hızlı bir şekilde etki almak veya ruh halinizi iyileştirmeye yardımcı olmak için mükemmeldir.
  - İsterseniz, elinizin avuç içine birkaç damla esansiyel yağı yerleştirerek, burnunuzun etrafında çukurlaştırarak ve derin nefes alarak aynı sağlık yararlarını elde edebilirsiniz.
  - Bir çanak içine yerleştirdiğiniz çam kozalaklarına damlatarak uçucu yağı odanıza yayın.
  - Pamuk topuna yağ uygulayın ve aracınızın hava menfezlerine yerleştirin.
  - Mobilya, halı veya çarşaflar üzerine sulu bir sprey şişesi ile yağları püskürtün.
  - Bir çamaşır veya kurutma makinenize uçucu yağ ekleyin.
  - Ev tipi yüzey temizleyicilerinde kullanarak evinizin havasını değiştirin.


   

  Önemli Bilgilendirme!

  * Ürün bilgileri ve görselleri üreticiler ve/veya internetten elde edilmektedir.
  ** Ürünlere ait teknik detaylar için markaya ait web sayfasından ürün özelliklerini incelemeniz önerilmektedir.
  *** Ürünlerimizin tümü marka garantilidir.
  **** Bu sitede yer alan markalar ve logolar marka ve logo sahiplerinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile kullanılmıştır.

   
  Miktar10 ml
  Garanti Koşulları

  Sitemizde satılan tüm ürünler Üretici marka, Distribütör ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.
   
  • Garanti kartlı ürünler : Garanti kartları ile belli bir süre için garanti altına alınmış ürünlerin tamiri veya değiştirilmesi garanti kartlarında belirtilen servislerin yetkisindedir. Bu ürünlerin bakımı, tamiri ve değişimi için size en yakın servise başvurmanız gerekmektedir.
  • Yedek Parçalar : Tek başına kullanılabilen bir ürün olmayıp başka bir ürünün tamamlayıcısı/parçası durumundaki ürünler yedek parça olarak değerlendirilmiştir. Asgari 2 yıl olan yasal ürün garantisi bu gibi, vasıfları nedeniyle yedek parça kapsamına giren ürünler için geçerli değildir. Yedek parça kapsamındaki tüm ürünlerin kendileri için belirlenmiş özel garanti süreleri mevcuttur. Bu süreler ürün detaylarında belirtilmiştir.
  • Diğer tüm ürünler : Garanti kartı olmayan ve yedek parça kapsamı dışındaki tüm ürünler, ilk kullanımda ürünün arızalı çıkması halinde yenisi ile değiştirilir. Tüm değiştirme işlemlerinde ürünün, ürünle birlikte verilen aksesuarların, ambalaj ve paket malzemelerinin fiziksel zarar görmemiş olması gerekmektedir.
  • Genel bilgi : Aldığınız bir ürünün yukarıdaki şartlar çerçevesinde arıza değişimi yapılabilmesi için hesabım sayfanızda bulunan Müşteri Hizmetleri üzerinden firmamıza talebinizi bildirip onay almanız gerekmektedir. Onay alınmadan yapılacak ürün değişim talepleri kabul edilmez. Talebinizden sonra gerekli prosedür tarafınıza bildirilecektir.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  İade Koşulları
   
  xmltedarikciniz.com 'dan satın aldığınız "cayma hakkı kapsamındaki" bir ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, gerekli prosedürleri takip etmek suretiyle iade edebilirsiniz. Cayma hakkı bayi fiyatları ile alım yapan bayiler için geçerli değildir, yalnızca nihai tüketiciler için geçerlidir.

  İade sürecini başlatmak için öncelikle hesabım sayfanızda bulunan Müşteri Hizmetleri üzerinden firmamıza talebinizi bildirip onay almanız gerekmektedir. İade onayı verildikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İade onayı verildikten sonra firmamıza ulaşan ürün –fiziksel olarak iade şartlarına uygun ise- 3 iş günü içerisinde iade alınır. Ödeme, iade işlemleriniz tamamlandıktan sonra hesabınıza veya kartınıza iade edilir. Tutarın hesabınıza yansıması bankanızın geri ödeme süresine göre farklılık gösterebilir.

  Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün tarafımıza orijinal kutusunda, irsaliye ya da satış faturası ve tüm tamamlayıcı aksesuarları (varsa hediye olarak verilen ürünler dahil) ile birlikte hasarsız ve eksiksiz olarak gönderilmesi gerekir. Ambalajsız veya ambalajı deforme olmuş, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmiş, fiziksel zarar görmüş ürünler iade alınmaz. Hasarlı, çizik, çatlak, kırık, etiket yapıştırılmış, ürün üzerindeki tanımlayıcı etiketleri sökülmüş, hasarlı kutuya sahip, yeterli paketleme yapılmadan gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmez. LCD ekran ve tablet dokunmatiklerinde jelatin ve yapışkan bantlar sökülmemiş olmalıdır. İade işleminde yalnızca ürün için alınan ücret iade edilir. İade talebinizin onayı ve ürünlerin teslimi iadenin kabul edildiği anlamına gelmemektedir. Ürünler hakkında kabul ve red kararı satış sonrası hizmetler departmanımızın incelemesinden sonra kesinlik kazanır.

  Arızalı ürün, değişim ve iade işlemleri için ürünü merkez ofisimize ulaştırmanız gerekmektedir.
  Bu gibi satış sonrası hizmet işlemleri şubelerimiz tarafından yapılmamaktadır (şubelerden alınan ürünler hariç).

  DİKKAT!

  “Bayi” statüsünde alışveriş yapan müşterilerimizin iadelerinden sonra para iadesi yapılmamaktadır.
  Oluşacak alacak bakiyesi bir sonraki alışverişte mahsup edilmek üzere cari hesapta muhafaza edilmektedir.
  Yine de para iadesi istenmesi durumunda ilgili müşterinin “bayi” statüsü sonlandırılmaktadır.
  Bu gibi müşterilerimiz diledikleri zaman perakende satış fiyatları ile nihai tüketici hakları çerçevesinde web sayfamızdan alışveriş yapmaya devam edebilirler.
  Bayilerimiz için geçerli olan bu koşullar; ürün nakit alınsa da, müşteri kredi kartıyla alınsa da, iade aynı gün yapılsa da GEÇERLİDİR.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Arızalı Ürünler


  İlk Kullanımda Arızalı Olduğu Düşünülen Yedek Parça Ürünleri Hakkında
   
  • Yeni alınan ürünün “ilk kullanımda” arızalı olduğunun tespit edilmesi, ürünün gerçekten arızalı olduğu anlamına gelmemektedir.
  • Yedek parça ürünlerinde bu gibi tespitleri yapmak uzmanlık ve teknik donanım gerektiren bir işlemdir.
  • Teknik servisimize “arızalı/çalışmıyor” şikâyeti ile gönderilen yedek parça ürünlerinin ciddi bir bölümü gerçekte sorunsuz çalışan ürünlerden oluşmaktadır.
  • Bu durum genellikle yedek parçanın kullanıldığı cihazdaki farklı problemlerden veya hatalı/uygun olmayan yedek parça siparişlerinden kaynaklanmaktadır.
  • Bu nedenle kullanıcı/bayi tarafından yapılan “arızalı ürün” tespitleri teknik servisimiz tarafından doğrulanmadığı sürece ürün “arızalı” olarak değerlendirilmemektedir.
  • Bu gibi durumlarda öncelikle hesabım sayfanızda bulunan Müşteri Hizmetleri üzerinden firmamıza talebinizi bildiriniz.
  • Uzman ekibimiz sizden ilave bilgiler isteyebilir, lütfen cevaplayınız ve sadece talep edilmesi halinde ürünü bize gönderiniz.
  • Arızalı olduğunu “düşündüğünüz” ürün firmamıza ulaşıp gerekli kontroller yapılmadan lütfen yeni ürün gönderilmesini talep etmeyiniz.
  • Dilerseniz hemen yeni bir ürün satın alabilir ve arızalı olduğunu “düşündüğünüz” ürünle ilgili süreç sonlandıktan sonra ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.
  Kargo İle Gönderilecek Arızalı Ürünler Hakkında
   
  • Arızalı ürünü firmamıza KARGO ile göndermek için öncelikle hesabım sayfanızda bulunan Müşteri Hizmetleri üzerinden firmamıza talebinizi bildiriniz.
  • Onay aldıktan sonra ürünü KARGO ile ödemesini yaparak gönderim sağlayınız. 
  • Ödemesi yapılmayan kargolar kabul edilmeyecektir.
  • Talep tarihinden itibaren 10 gün içerisinde firmamıza ulaşmayan kargolara ait bilgi formları sistemden SİLİNECEKTİR.
  • Arızalı ürünlerle ilgili kargo ücretleri gönderirken bayi, müşteriye/kullanıcıya, geri gönderimde ise xmltedarikciniz.com 'a aittir. Arızalı olmadığı halde arızalı olarak gönderilen ürünler ve garanti dışı olduğu tespit edilen ürünler için geri gönderim kargo ücreti bayi, müşteriye/kullanıcıya aittir.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kargo ücretleri


  Sitemizde yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca xmltedarikci.com tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Diğer kargo şirketleri ile gönderim talepleri imkanlar dahilinde gerçekleştirilmeye çalışılır. Son kullanıcılar için belirlenen tutar üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
   
  • Arızalı ürün kargo ücreti : Arızalı ürünlerin tarafımıza ulaşımı ile ilgili kargo dahil tüm ücretler alıcıya aittir. Arızalı ürün değişimi işlemlerinde kargo ücreti gönderirken müşteriye, geri gönderimde firmamıza aittir.
  • İade ürün kargo ücreti : İade işlemlerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.
  • İstisnalar : Arızalı ürünün değiştirilerek geri gönderimi, yanlış ürün gönderimi gibi durumlarda kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır.
  • Not : Anlaşmalı kargo firmaları ile yapılan gönderilerde ücretler daha uygundur.

  Kargo Süreleri

  Kargo taşıma süreleri xmltedarikciniz.com tarafından belirlenmez. Firmamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. Anlaşmalı kargo şirketleri tarafından bildirilen taşıma süreleri aşağıdadır.
   
  • Yakın İller : Firma merkezimiz Ada Mah. Atmaca Sok. Türe Apt. No:15/B Merkez Sinop 'tadır. Merkez ilimiz ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. Ayrıca kargo şirketleri tarafından her gün sevkiyat yapılan iller olan Ankara, İzmir gibi büyük şehirler için süreler aynıdır.
  • Uzak İller : Uzak iller için teslimat süresi yaklaşık 48 saattir.
  • Süre Hesaplaması : Siparişinizin gönderildiği bilgisi size ulaştıktan sonra ulaşma süresi işlemeye başlar. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır.
  • İstisnalar : İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir.

  Aşağıdaki saatlere kadar tamamlanan siparişler aynı gün, sonraki siparişler takip eden ilk iş gününde kargo edilir.
   
        Yurtiçi Kargo          Sürat Kargo     
  Haftaiçi                    15:0015:00
  Cumartesi--

  Banka havalesi ve cari ödeme ile yapılan işlemlerde havale / ödeme bildiriminin en geç yukarıdaki saatlerden 30 dakika önce yapılması gerekmektedir.

  Gönderi Güvenliği

  Siparişlerinizin size en güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamak için xmltedarikciniz.com azami gayreti sarf etmektedir.
   
  • Paket güvenliği : Gönderdiğimiz her paket ve koli, zarar görmesini önlemek için özel olarak ambalajlanır ve kargoya teslim edilir. ürün cinsine göre farklı paketler kullanılabilmektedir.
  • Güvenlik testleri : xmltedarikciniz.com paketlerin güvenli olarak adreslere ulaştığını dönem dönem test etmektedir. Testler 2 farklı biçimde yapılır. Birincisi bizim seçtiğimiz bölgelere test amaçlı paketler gönderilir ve paketlerin taşıma esnasında zarar görüp görmediği incelenir. İkincisi müşteri ile irtibata geçilerek teslimat konusunda bilgi sorulur. Bu tür bir soru ile karşılaştığınızda müşteri temsilcilerimize vereceğiniz bilgiler güvenliği arttırmamıza yardımcı olacaktır.
  • Ek tedbirler : Testler sonucunda gereklilik oluşursa firmamız taşıma için ek tedbirler uygulayabilir. Bunlar paketleri güçlendirmek veya bazı bölgelere ilan edilen kargo şirketinden farklı bir şirketle gönderi yapılmasını kapsayabilir.
   

  Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde gönderinin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamızdan kargo ile gönderilen ürünleri teslim alırken lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz :
   
  • Pakette hasar, ezilme, deformasyon vb görülmesi halinde kargo teslim evrakını imzalamayınız ve kargoyu kesinlikle kabul etmeyiniz.
  • Kargo teslim evrakını imzaladığınız andan itibaren, paketi teslim almasanız ya da paket içerisindeki ürün hasarlı olsa dahi kargo firmasından hiçbir şekilde hak talep edilememektedir.
  • Kargo teslim evrakını imzalamanız, paketi sağlam ve hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir.
  • Kargo teslim evrakı imzalanmış hasarlı paketlerden çıkabilecek hasarlı ürünlerle ilgili, kargo firması tarafından hiçbir şekilde tazmin işlemi yapılmamaktadır.
  Firmamızdan kargo ile gönderilen ürünleri teslim alırken lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz
   

  Pakette hasar, deformasyon vb görülmesi durumunda :
   
  • Kargoyu kabul etmeyiniz ve teslim evrakını imzalamayınız.
  • Hesabım sayfasındaki Müşteri Hizmetleri üzerinden bilgi veriniz.
  • Hasarlı paket firmamıza ulaşıncaya kadar tarafınıza yeni bir ürün gönderilmemektedir.
  • Ancak dilerseniz yeni bir ürün satın alabilirsiniz.
  • İlk gönderilen ürün için yaptığınız ödeme, hasarlı paket firmamıza ulaştıktan sonra hesabınıza veya kartınıza iade edilir.


  Kargo Süreçleri
   
  Yükleniyor...