Sıkça Sorulan Sorular

Xml Bayiliğimiz şu an için tamamen ücretsiz verilmektedir. Bayiliğinizin olumlu değerlendirilmesinden sonra hesabım sayfanıza XML linkiniz tanımlanacaktır.

Bayilik ve XML Kullanım Ücreti:
- Tamamen Ücretsizdir.
- Yıllık bayilik ücreti veya XML ücreti adı altında hiç bir ücret talep edilmemektedir.
XML linkimizi kullanabilmeniz için sunucu IP kaydına gerekmektedir.
XML deki Fiyatların Hepsi KDV dahil olarak gelmektedir. Kar marjınızı ekleyerek pazaryerlerinde satış yapabilirsiniz.
Tavsiyemiz XML linkinizi günde en az 3 kere güncelleme yapacak şekilde ayarlamanızdır. Sisteme sürekli olarak yeni ürün eklenmekte olup hem bu ürünleri satışa açabilmeniz hem de stoğu biten ürünler ile fiyatı değişen ürünlerin takibini yapabilmeniz için hassaiyet gösterilmesi gereken bir durumdur.
Siparişlerinizi 1 ila 4 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Ancak bu durum bazı durumlarda kargoların uygulamış olduğu kota sebebi ile bazen uzayabilmektedir.
Evet siparişleriniz için farklı sevk adresi tanımlamanız durumunda veya Dropshipping sistemimiz ile ilettiğiniz pazaryeri kargo şablonu üzerinden istediğiniz adrese sevk edilmektedir. Bu şekilde istek yapıldığında;

- Siparişin yanında sevk edilecek müşteriye kesinlikle fatura ve ürünün fiyat bilgisi gitmemektedir.
- Pazaryeri kargo şablonu mutlaka PDF formatında sisteme yüklenmelidir.
Hayır. Bayilerimizden hiç bir şart ve koşulda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Sadece ürün üretimden kaynaklı veya arızalı çıkması durumunda birebir değişim yapılmaktadır.
Yükleniyor...